BAYİMİZ OLMAK İSTERMİSİN?


Sektörün gün ve gün değiştiği "Yeni Dünya" mağazacılığına ayak uydurmanın zor ve bir o kadar da yorucu olduğu bu günlerde tecrübenin en iyi sermaye olduğunu iyi biliyoruz. 2019 Yılında verilen kararla ilk J&S Kozmetik markası altında mağazamız açıldı. O zamandan beri değişimin bir parçası olmakla birlikte bu değişime yön vermeye çalışan bir marka olmak için mücadele ettik ve etmeye devam ediyoruz. 3 Yıl gibi kısa bir sürede ada da distribütörü olduğumuz kendi markalarımızı oluşturduk. Siz de bu yolculukta bulunmak ve bizimle büyümek istiyorsanız bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Neden J&S Bayisi Olmalıyım ?

Bir işletmenin ticari faaliyetini tek başına güçlü ve verimli sürdürebilme şansı; yoğun rekabet, artan maliyetler, kalifiye eleman bulma zorluğu, vb. nedenlerden dolayı her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. J&S Cosmetics bayimizin var olan ve/veya yeni açacağı mağazalarda standart kurumsal kimlik oluşturmasını, tek bir marka altında birleşerek satın alma gücünde ve rekabette öne çıkmasını sağlayacaktır. J&S Kozmetik Mağazaları bu doğrultuda Kozmetik, Makyaj, kişisel bakım, sağlık ve on binlerce çeşit ürün yelpazesinden oluşan içinde bir çok önemli markayı barındıran insanların hayatlarına renk katan, ihtiyaçlarını karşılamakla beraber ayrıca her geçen gün trend ürünlerle ürün yelpazesini genişletmektedir.
Bize katıldığınızda, siz de kısa sürede edindiğimiz tecrübeleri, 3 yıllık birikimi ve yenilikçi fikirleri arkanıza alacakasınız. Ayrıca, bayimiz olduğunuzda en yeni trend ürünler hakkında bilgiler edinecek, kendi markalarımıza ait ürünleride ayrıcalıklı bir şekilde edinme şansı elde edeceksiniz. Aynı zaman da her konuda gün/saat ayırmaksızın destek alabileceksiniz.


 

Lokasyonda istediğiniz Kriterler Var mı?

Minimum 65 m2 satış alanına sahip, potansiyeli yüksek konumda, yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda düz giriş veya otopark alanı olması tercih edilen kriterlerdir.